قیمت لوله مانیسمان رده 20

فروشگاه لوله مانیسمان تهران

قیمت لوله مانیسمان رده 20 ، هزینه و قیمت و تعرفه و لیست قیمت انواع لوله های مانیسمان رده 20 در تهران و کرج ، قیمت بروز لوله مانیسمان رده 20 ، لیست قیمتی لوه مانیسمان سال 1400 – 1401 ، ارسال پیش فاکتور رسمی برای قیمت لوله مانیسمان رده 20 به سراسر ایران ، بهترین قیمت انواع لوله مانیسمان بدون درز رده 20 ، قیمت لوله مانیسمان گرید 20

لوله مانیسمان رده 20 یک لوله بدون درز می باشد. این لوله نسبت به سایر لوله های مانیسمان ضخامت کمتری را دارد. به همین دلیل توانایی این لوله در برابر فشار نیز کمتر می باشد.این لوله کاربرد های زیادی دارد، اما به دلیل اینکه مقاومت این لوله در برابر فشار کمتر از سایر لوله هاست، در صنایع سنگین کاربرد چندان زیادی ندارد.

امروزه در صنایع ساختمانی با توجه به اعلام سازمان نظام مهندسی سازندگان ساختمان ها می بایست برای لوله کشی لوله های گاز ساختمان که به طور  توکار نصب می شوند از لوله مانیسمان رده 20 یا بدون درز فولادی استفاده کنند چرا که لوله های رده 20 در بروز حوادثی مانند  نشست سازه و یا زلزله که موجب تخریب میشوند از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و کمتر دچار آسیب دیدگی خواهند شد.

جهت خرید و اطلاع از قیمت ، لطفا با کارشناسان تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)